Kurucunun Mesajı
     

15 yıllık bir geçmişi olan Karacasu Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nı tarif etmem gerektiğinde, kısaca, eğitim, kültür, sağlık, bilimsel araştırma, sosyal yardım ve dayanışma amaçları yanında özel amacı: Başta Karacasu ilçesi ve çevresi olmak üzere ülkenin kalkınmasını ve tanıtılmasını sağlamak amacı ile her türlü sosyal, kültürel, eğitim, turizm faaliyetleri yanında sağlık ve çevre korunması çalışmalarını gerçekleştirmektir. Ancak bu tarifin arka planında yer alan ve en az bu niteliklerimiz kadar değerli bir başka özelliğimiz daha var. Bu, çağdaş uygarlık seviyesine ulaşma hedefimiz açısından yaşamsal önem taşıdığını düşündüğümüz eğitim, kültür ve sanat etkinliklerimizle topluma yaptığımız katkıdır.

Aphrodisias Sanat Merkezi'ni (ASM) bu projelere bir çatı oluşturmak üzere 2011 yılında kurduk. Biz her zaman, başarıyı sadece işimizde en iyi olarak anılmakta değil, örnek birer vatandaş olabilmekte de gördük. Bu inançla çalıştık; yarattığımız her değerin Türkiye’nin ekonomik gelişimine, toplumsal kalkınmasına bir katkı anlamına geldiğini düşündük. Bu çabalarımızla mutlu olduk.

Birlikte bu etkinlikleri daha da ileri noktalara taşıyacağımıza tüm kalbimle inanıyorum.

Saygılarımla

Karacasu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. A. Ali Küpelioğlu

- Kurucunun Mesajı

- Tarihçe

- ASM Ekibi


  YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
Yeni yılınızın sağlık, mutluluk, gerçek barış ve sevgi yaşatması temennilerimizl...

 

  Ege Ünv. Genç Sanatçılar ...

  5. SANAT SEZONUMUZA HAZIR...

6-23 ...

  Aphrodisias Sanat Merkezi...

Kişisel ve karma sergi açmak isteyen sanatçılarımızın 2016-2017 sezonu için başvur...

  Mozaik Atölyemizin 5. sez...
Gülistan Genç Çağdaş&Antik Mozaik Atölyesi 5. sezonunda yine birbirinden ilginç t...

Yetenekli genç sanatçılar yetiştiriyoruz. Sizlerde sanata gönül verenlerin arasında olmak isterseniz lütfen başvuru formunu doldurunuz.
   
    Web Tasarımı Ayrıntı Bilgisayar